سازمانیمشترکین سازمانی
+ADSL2
Fiber
LTE
آسیاتل
OWA
تماشاخونه
باشگاه مشتریان
درباره ما

درباره ما

None

 

 

درباره ما

 

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در ۲۰ بهمن سال ۱۳۸۲ و به منظور ارائه خدمات نوین در صنعت IT تاسیس شد. ارائه خدمات جامع و کسب مجوزهای لازم برای ارائه این خدمات موجب شده است تا آسیاتک در طی ۱۸ سال حضور در صنعت، رشد و پیشرفت چشمگیری را تجربه کند. هم اکنون آسیاتک با بهره گیری از زیرساخت منابع انسانی با بیش از ۷۰۰ نیروی فعال در تیم‌های مختلف و اتصال به شبکه زیرساخت در سراسر کشور با ظرفیت ۴۸۰ گیگابیت بر ثانیه گسترده‌ترین زیرساخت ارتباطات ثابت در بخش خصوصی را دارا است.

  

آسیاتک از سال ۱۳۹۲ تاکنون، با هدف همراهی با شبکه ملی اطلاعات و سیاست‌های کلان کشور، ضمن ایجاد و توسعه دیتاسنترهای قدرتمند و متناسب با به‌روزترین استانداردهای جهانی و سایر زیرساختهای ارتباطی مورد نیاز، اقدام به میزبانی بیشترین حجم محتوای داخلی و تامین نیازهای سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی در این حوزه نموده است.

عقد قراردادهای مشارکتی با سازمان‌های فناوری اطلاعات به منظور حمایت از استارت‌آپ‌ها، عقد قرارداد با ساترا در خصوص میزبانی محتوای صوتی و تصویری، مشارکت در پروژه ملی ابر ایران با بهره‌گیری از دیتاسنترهای شیراز و تبریز، آسیاتک را به اصلی‌ترین قطب صنعت میزبانی محتوا و خدمات دیتاسنتری به شکل امن در کشور تبدیل کرده است.

در سال ۱۳۹۴ و با پایان یافتن زمان مجوز PAP، آسیاتک مجوز جدید FCP که جایگزین مجوز‌های قبلی شده بود را با اعتبار ۱۰ ساله از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت نمود که طی آن امکان ارائه تمامی خدمات ارتباطات و انتقال داده بر بستر شبکه ارتباطات ثابت و ارائه خدمات صوتی، تصویری، متنی، داده‌ها و انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده مهیا شده است.

جهت مشاهده گزارش پایداری کلیک کنید.

 
 

تاریخچه آسیاتک

 


 

سبد محصولات آسیاتک

آسیاتک به عنوان کامل‌ترین ارائه‌دهنده راهکارهای ارتباطی در ایران، طیف جامعی از راهکارهای ارتباطی را به مشترکین خانگی و سازمانی ارائه می‌کند.

 
FTTH
VDSL
LTE
OWA
VoIP home
Bandwidth
VPN
Server
Colocation 
VPS
Cloud
VoIP
TollFree
IN
SMS
Equipment
Design
Tamashakhoone